گیت کنترل تردد

امروزه نیاز به نظارت و کنترل تردد جهت مکان های عمومی، سازمان ها و مراکز بهداشتی و درمانی که تردد زیادی دارند، بوسیله گیت‌های اکسس کنترل انجام می‌شود. گیت کنترل تردد به‌منظور حفظ حریم سازمانی بسیار کاربردی می‌باشد که با صرف هزینه مناسب با ایده سرمایه‌گذاری بلندمدت مزیت‌های حفاظتی، کنترلی و مالی بسیار زیادی برای مجموعه‌ها خواهد داشت.

گیت‌های کنترل تردد بر ورود و خروج افراد از لحاظ سطح دسترسی آن‌ها به مکان‌های خاص نظارت دارند و از ابزارهای دقیق و امن نظارتی برای مدیران حراستی محسوب می‌شوند. به معنای دیگر مشخص می‌کنند که چه کسی در چه زمانی مجاز به ورود و یا خروج از مکان‌های مشخص می‌باشد.

امور مدیریتی-نظارتی نیاز به ابزار دقیق دارند تا شما را در رسیدن به اهداف سازمان تان، کمک کنند. محصولات متنوع گیت کنترل تردد در کنار استفاده از ریدر و نرم افزار مناسب این امکان را به شما می‌دهند که قدرت انتخاب بیشتری جهت اعمال نظم مجموعه و همچنین بهینه سازی ترددهای سازمانی پرسنل و ارباب رجوع داشته باشید.

از کاربردهای گیت‌های اکسس کنترل می‌توان به مدیریت کنترل تردد افراد در مکان‌های پر تردد همانند ایستگاه‌های مترو، ورزشگاه‌ها، مراکز تجاری، ادارات دولتی و در مکان‌های خاص امنیتی اشاره نمود. ساختار سیستم گیت حراستی و گیت کنترل تردد، ترکیبی از تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی است و بوسیله نرم افزارهای ویژه کنترل تردد که براساس نیازهای مشتری طراحی شده، مدیریت می شوند.

تجهیزات پیشرفته گیت شامل حسگرهای قوی، بردهای الکترونیکی ، نمایشگرها و غیره می‌باشد.

گیت تردد خوب باید ویژگی­‌های زیر را داشته باشد:

  • مقاوم در برابر تکانه
  • مقاوم در برابر فرسایش طبیعی از داخل و خارج
  • مقاوم در برابر ضربه
  • بادوام در برابر استفاده­‌ی طولانی­ مدت

بر این اساس و با توجه به حجم عبور و مرور، اهمیت احراز هویت افراد و اولویت در شناسایی و ثبت تردد‌ها،  این محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

Aktuel Traffic Control Gate

Aktuel Access Control Gate

Aktuel Traffic Control Gate

Aktuel Traffic Control Gate

Aktuel Traffic Control Gate

Aktuel Traffic Control Gate

Aktuel Traffic Control Gate

Aktuel Traffic Control Gate

Aktuel Traffic Control Gate

فهرست
WordPress Lightbox Plugin